Lampa Bradsford — vintage prędko nie wyjdzie z mody!

Aranżacja pomieszczeń w stylu vintage nie jest wcale łatwym zadaniem — wybór odpowiedniej lampy tym bardziej! Proponowany przez nas model Bradford znacznie ułatwi Ci to zadanie.

Model Bradford został zaprojektowany z myślą o latarniach w portach i ozdobionych sznurach. Bez wątpienia prezentuje się oryginalnie i ciężko przejść obok niego obojętnie! Lampa ta zapewni Ci dostateczne i równomierne oświetlenie. Maksymalna moc źródła światła, która wynosi 60 W, jest w zupełności wystarczająca. W razie potrzeb możesz dodać kilka takich samych lub innych latarni i stworzyć w ten sposób naprawdę ciekawe połączenie, będące ozdoba Twojego wnętrza.

Vintage jest dość popularnym stylem, który bazuje na charakterystycznych elementach wystroju. Nie oznacza to jednak, że taka lampa nie wpasuje się również do pomieszczeń zaprojektowanych w innych stylach!

Charakterystyczny, ozdobny sznur może posłużyć jako uchwyt. Dzięki niewielkim rozmiarom lampy, sprawdzi się ona również w ciasnych przedpokojach i niewielkich pomieszczeniach.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 14 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo