Lampa wisząca Bradford – elegancja w stylu vintage

Aranżacje pomieszczeń w stylu retro czy vintage należą do wymagających, także jeśli chodzi o oświetlenie. Jeśli marzysz o wystroju rodem z dawnych dekad, koniecznie zdecyduj się na stylową lampę z charakterem, taką jak lampa wisząca Bradford. Klosz wykonany z transparentnego szkła oraz oprawa i podstawa ze stali sprawiają, że lampa przypomina swym wyglądem niewielką latarnię.

Lampa wisząca Bradford doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni w stylu vintage. Stelaż lampy wykonany został ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. Charakterystyczny ozdobny sznur może służyć jako uchwyt po zdjęciu samego klosza. Lampa zawieszona jest na czarnym przewodzie, który dzięki funkcji regulacji wysokości z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Niewielki rozmiar lampy (średnica klosza 14 cm) sprawdzi się nawet w ciasnych pomieszczeniach.

W dostępnej w ofercie Black Red White kolekcji lamp Bradford dostępna jest też inna wersja kolorystyczna, srebro antyczne. Wszystkie lampy z serii objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo