Lampa wisząca Brylant – oświetlenie industrialne w potrójnej dawce

Modny w ostatnich latach styl industrialny odcisnął swoje piętno także na rynku oświetleniowym. Zamiast klasycznych abażurów pojawiły się metalowe klosze, a fantazyjne formy zastąpił surowy design rodem z dawnych fabryk i manufaktur. Jeśli i Ty podążasz w tym kierunku, lampa wisząca Brylant szybko znajdzie miejsce w Twoim domu.

Trójpłomienny żyrandol wspaniale rozjaśni rozległą przestrzeń (choć nie musisz mieć loftu) – ażurowe klosze nie zmniejszają intensywności światła, ani nie zniekształcają jego barwy. Metalowe „klatki” w kształcie diamentu to nowoczesna interpretacja oświetlenia przemysłowego z dawnych lat – to typowa lampa w stylu industrialnym. Cała konstrukcja jest czarna, dzięki czemu nawet wyłączona lampa zachowuje wyrazisty efekt i świetnie pasuje do surowej aranżacji. Regulowane zawiesie pozwala ustawić każdy klosz na innej wysokości.

Druciana lampa sufitowa Brylant może wisieć w centralnej części salonu lub sypialni. Natomiast jeśli pomieszczenie jest bardzo duże, warto zamontować dwa żyrandole w strategicznych miejscach, np. nad częścią wypoczynkową i jadalnianą. Jeśli cenisz spójne aranżacje, sięgnij również po inne lampy z serii Brylant.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 20 cm
Waga 2.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting