Lampa wisząca Brylant Gold – nowoczesne oświetlenie w eleganckiej oprawie

Projektanci lamp często poszukują inspiracji w innych dziedzinach, np. w modzie. Inspirowana nią oryginalna lampa wisząca Brylant Gold będzie ozdobą Twojego salonu, kuchni lub sypialni. Będzie w nich głównym źródłem światła.

Model doskonale uzupełni wiele aranżacji w modernistycznym stylu. Będzie też świetnym dodatkiem do industrialnego mieszkania. Czarno-złota lampa da interesujący kontrast ze ścianami pomalowanymi na jasne i chłodne, stonowane kolory.

Model wyróżnia się podwójnym ażurowym kloszem z czarnego i złotego metalu. W środku znajduje się oprawka, w którą należy wkręcić pasującą żarówkę. Przestrzenny klosz zawieszony jest na czarnym przewodzie zamontowanym w czarnej podsufitce.

Model ma wymiary 12 x 17 x 17 cm i regulowaną wysokość. Lampę Brylant Gold możesz zawiesić nisko nad stołem, a także bliżej sufitu w salonie. W ten sposób oświetli całe pomieszczenie. Ze względu na swoje wymiary najbardziej proporcjonalnie będzie wyglądać w niewielkim pokoju. Lampa sufitowa wymaga uzupełnienia żarówką E27 o mocy max. 60W. Posiada klasę szczelności IP20 – zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania