Czarna, wisząca lampa Callisto — zapewni niepowtarzalny klimat

Zakup odpowiedniej lampy nie jest prostym zadaniem. To element, który ma odpowiednio oświetlać Twoje wnętrze, ale także pełnić rolę ozdoby. Należy zwrócić uwagę m.in. na moc, wielkość pomieszczenia, design, ale także i inne czynniki. Lampa wisząca Callisto to rozwiązanie dla małych i dużych wnętrz. Pozwoli zaoszczędzić miejsce, a dzięki możliwości regulacji wysokości — dostosujesz ją do indywidualnych potrzeb.

Wymiary lampy wynoszą 190x45x45 cm. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej, czarnej barwy, lampę wykorzystasz tak naprawdę w każdym pomieszczeniu! Nie będzie jednak pełnić roli jedynego źródła światła, bo choć pomimo tego, iż jest sześciopłomienna, maksymalna moc źródła światła wynosi 18 W. Możesz jednak liczyć na niepowtarzalny klimat, ocieplone wnętrze i niepowtarzalną dekorację, która przykuje uwagę każdej osoby!

Do innych atutów tego produktu możemy zaliczyć trwałość, łatwość w utrzymaniu w czystości, a także wysoką klasę szczelności. Wszystko to sprawia, że lampa Callisto będzie Ci służyć na długo.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 190 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania