Lampa wisząca Camilla – wykwintne oświetlenie w wydaniu glamour

Podczas urządzania domu największą uwagę poświęca się kolorom ścian, meblom i przybraniu okien. Oświetlenie bywa tak problematyczne, że przez długi czas sufit zdobią łyse żarówki. Możesz tego uniknąć – oto lampa wisząca Camilla, która wydobędzie z wnętrza blask i subtelną elegancję.

Jeśli szukasz luksusowego akcentu do swojego salonu, to polecamy Ci właśnie ten model. Klosz z szampańskiego szkła reprezentuje klasę i ponadczasowy design, zaś kolia z akrylowych kryształków wnosi do aranżacji efektowną estetykę glamour. W tak wyrafinowanym oświetleniu nie zabrakło również spajających całość detali – dzięki chromowanym elementom zawiesia lampa szklana Camilla zyskuje perfekcyjne wykończenie w nowoczesnym stylu. Całość emanuje wręcz pałacowym blaskiem, co jest zasługą światła odbitego od kryształków i rozproszonego przez szklany klosz.

Lampa wisząca kula to świetny pomysł na oświetlenie ważnego miejsca w przestrzeni, np. stołu w jadalni czy wyspy kuchennej. Pojedyńczy zwis zapewni również wystarczająco dużo światła w sypialni czy w dużym holu. Z uwagi na dodatek kryształków lampa znakomicie odzwierciedla charakter ekskluzywnych aranżacji w stylu glamour i nowojorskim.

Wymiary
Długość 80 cm
Średnica 30 cm
Waga 1.95 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting