Lampa wisząca Carmen White – lekka i nowoczesna

Wnętrze, w którym brakuje naturalnego światła, potrzebuje jasnych mebli, ścian i praktycznego oświetlenia. Wniesie ono do pokoju pożądane światło oraz lekkość i domowy klimat. Idealnie sprawdzi się tu duża lampa z pojedynczym tekstylnym kloszem. Oświetlenie wyróżnia się metalowym stelażem z wycięciami, obleczonym białą tkaniną. Materiałowy abażur świetnie sprawdzi się we wnętrzu skandynawskim oraz modernistycznym, klasycznym i paryskim. Dowiedz się więcej o lampie wiszącej Carmen White.

Model jest wytworzony z metalu i cienkiej tkaniny w białym kolorze. Lekko rozszerzający się klosz o trapezowym kształcie pokryty jest materiałem z widoczną fakturą w kratę. Biała elegancka lampa wewnątrz posiada oprawkę E27 o mocy maksymalnej 60W. Należy do niej dokupić pasującą żarówkę.

Model ma wymiary 130 x 45 x 45 cm i szeroki klosz. Jego światło rozświetli w całości pokój o dużym metrażu. W sklepie BRW znajdziesz również jego białą wersję oraz inne modele z serii w czarnym kolorze. Lampa ma klasę szczelności IP20. Parametry te oznaczają, że jest ona chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting