Lampa wisząca Carmen White – jak konwaliowe dzwonki

W salonie urządzonym klasycznie, po skandynawsku, parysku lub nowocześnie przyda Ci się elegancka lampa wisząca Carmen White. Jej lekka forma i niezobowiązujący design inspirowany kwitnącymi wiosennymi kwiatami stworzą we wnętrzu ciepłą i domową atmosferę.

Śnieżnobiała biel pięknie dopełni jasnoszarych, beżowych i białych ścian. Będzie też wyglądać ciekawie z jasnym drewnem, rattanem i kamiennymi elementami. W sklepie BRW znajdziesz też inne jej warianty, w tym np. lampę podłogową, plafon czy też lampę wiszącą z jednym kloszem oraz stołową. Model dostępny jest też w czarnej wersji.

Carmen White posiada trzypłomienny metalowy stelaż. Jej trzy tekstylne klosze zawieszono na różnych wysokościach. Mają one lekko rozszerzający się kształt i ażurowe prześwity. W środku zainstalowane są oprawki typu E27, do których należy dobrać odpowiednie żarówki. Ich moc nie powinna przekraczać 60W. Nowoczesna lampa ma wymiary 115 x 40 x 40 cm. Wpasuje się najlepiej w średniej wielkości i przestronne pomieszczenia.

Model ma standardową w swojej kategorii klasę szczelności IP20. Oznacza to, że lampa jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting