Lampa wisząca Concessa – duet w złocie i brązie

Efektowny wygląd tego oświetlenia został zbudowany na zasadzie kontrastów. Zewnętrzna matowa powłoka klosza utrzymana w głębokim odcieniu brązu zyskała niezwykłą szlachetność w zestawieniu z lśniącym, złotym wykończeniem jego wnętrza. Lampa wisząca z abażurem o tak prostym kształcie zagwarantuje Ci ogromne możliwości aranżacyjne. Znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu, np. salonie, sypialni, a także jadalni.

Lampa wisząca Concessa to konstrukcja złożona z płaskiej, niewielkich rozmiarów metalowej podsufitki malowanej proszkowo oraz tkaninowego abażuru o skromnej, aczkolwiek niebywale eleganckiej formie. Dzięki wnętrzu o dostojnej barwie złota zapewni wyszukany efekt świetlny. Nowoczesna lampa wisząca wyposażona jest w jedno źródło światła. Dedykowana żarówka to ta z trzonkiem E27 o maksymalnej mocy 60W. Oświetlenie osiąga łączną długość równą 150 cm.

Brązowa lampa wisząca z materiałowym kloszem udekoruje pomieszczenia urządzone w stylu klasycznym, nowoczesnym. Z uwagi na tak bogate wykończenie wpisze się również w aranżacje osadzone w klimacie art déco oraz glamour.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 53 cm
Waga 2.172 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo