Lampa wisząca Coppo – przytulne światło w skandynawskiej oprawie

Dyskretne oświetlenie to strzał w dziesiątkę, jeśli wnętrze ma zapewniać spokój i wytchnienie od codziennej gonitwy. Lampa wisząca Coppo pomoże Ci uzyskać efekt harmonii, dlatego zawieś ją tam, gdzie przebywasz najczęściej.

Klosz z mlecznego szkła rozprasza zbyt intensywne światło żarówki, dzięki czemu lampa nie razi w oczy i wprowadza kameralną atmosferę do pomieszczenia. Jednak w tym projekcie najważniejsze jest drewno – to naturalne detale tworzą ciepły klimat, który pozytywnie oddziałuje na samopoczucie domowników i gości. Lampa w stylu skandynawskim prezentuje się bardzo subtelnie, a jednocześnie świetnie pasuje do drewnianych mebli i blatów. Ze względu na niewielkie rozmiary możesz umieścić zwis w wąskim wnętrzu, np. małej kuchni, korytarzu czy holu.

Jednopłomienna lampa Coppo swoją prostotą i naturalnością nawiązuje do trendu skandynawskiego. Jednak z równie pozytywnym skutkiem możesz zamontować ją we wnętrzu urządzonym w stylu eko lub rustykalnym. Ten model polecamy szczególnie do oświetlenia punktowego, np. barku, stolika śniadaniowego czy wyspy kuchennej.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 38 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.