Lampa wisząca Cygnus – rozświetli Twoje wnętrze!

Lampa wisząca Cygnus w kolorze złotym wyróżnia się nowoczesnym kształtem i efektowną kolorystyką. Pięć źródeł światła zapewnia jasne i ciepłe oświetlenie. To dobry wybór do większego wnętrza oraz takich pomieszczeń jak sypialnia jadalnia lub salon. Model świetnie prezentować się będzie również na otwartej klatce schodowej.

Lampa posiada wymiary 160x70x70 cm. Największą ozdobą nowoczesnego żyrandola jest nietypowa budowa. Dwie półokrągłe osie ze złotego metalu przecinają się w centrum lampy, zapewniając równomierne oświetlenie w każdym kierunku. Piąte ramie znajduje się tuż pod podsufitką. Lampa nie posiada kloszy.

Pięciopłomienna lampa wisząca Cygnus pozwala na montaż żarówel o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40 W. Najlepiej sprawdzą się modne żarówki industrialne. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem.

Lampa wisząca Cygnus świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu loftowym, industrialnym lub glamour. Oświetlenie możesz uzupełnić innymi modelami z serii Cygnus.

Wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 160 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania