Lampa wisząca Cyklop Black – bombki nie tylko od święta

Zrób sobie święta zdecydowanie wcześniej niż w grudniu! Lampa wisząca Cyklop Black stworzy w domu ciepły klimat nie tylko w grudniu, ale również po sezonie. Jej subtelne, kuliste i półotwarte klosze wiszące na różnych wysokościach przypominają ozdoby choinkowe. Są one zarazem jednak dalekie od typowej świątecznej dekoracji. Eleganckie oświetlenie w barwach czerni i patynowanego złota uwypukla wytworny klimat wnętrza. Zapewni w nim jednocześnie domową przytulną atmosferę. Tego typu oświetlenie będzie wysublimowaną dekoracją, a jednocześnie funkcjonalnym głównym źródłem światła w pomieszczeniu.

Cyklop w wersji Black został wytworzony z metalu. Posiada sześć okrągłych kloszy zawieszonych na różnych wysokościach na prostokątnej podsufitce. Model ma wymiary 100 x 35 x 75 cm. Oświetlenie sufitowe będzie znakomitym wyborem zarówno do przestrzennych pomieszczeń w domu, jak i do biura.

Lampa nie posiada w zestawie świetlówek. Dobierz do niej sześć żarówek typu E27 o mocy maksymalnej 60W każda. Dzięki klasie szczelności IP20 jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Cyklop Black - wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 6
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny/patyna