Lampa wisząca Cyklop White – połyskujące bombki

Kto powiedział, że święta mogą być tylko raz w roku? Lampa wisząca Cyklop White będzie Ci o nich przypominać również poza sezonem zimowym. Jej delikatne, okrągłe i półotwarte klosze zawieszone na różnych wysokościach mogą kojarzyć się z choinkowymi bombkami, choć są jednocześnie dalekie od typowo świątecznej dekoracji. Eleganckie oświetlenie łączące biel i złoto podkreśli wykwintny charakter wnętrza.

Tego typu oświetlenie będzie ozdobą, a jednocześnie funkcjonalnym głównym światłem w pomieszczeniu. Możesz powiesić ją zarówno nad sofą w salonie, jak i w sypialni. Będzie dyskretnie połyskiwać na tle ścian w stonowanych kolorach i wprowadzi do niej intymny nastrój.

Cyklop został wykonany z metalu w białym kolorze z patynowymi elementami. Posiada sześć okrągłych kloszy zawieszonych na różnych wysokościach, na prostokątnej podsufitce. Model ma wymiary 100 x 35 x 75 cm. Będzie znakomitym wyborem do przestrzennych pomieszczeń wymagających równomiernie padającego światła.

Lampa nie zawiera w zestawie żarówek. Dobierz do niej sześć świetlówek typu E27 o mocy maksymalnej 60W. Dzięki klasie IP20 jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Cyklop White - wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 6
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały/patyna