Lampa wisząca Cyklop White – miej na nią oko

Styl japandi łączy w sobie wpływy skandynawskie (zamiłowanie do dużej ilości światła we wnętrzu i bieli) oraz japońskie – przemyślane akcenty dekoracyjne i dopracowaną w detalach estetykę. W takim wnętrzu świetnie odnajdzie się lampa wisząca Cyklop White. Forma i kolorystyka lampy (biel i stare złoto) to sprawdzona kompozycja, która sprawdzi się również modernistycznej, paryskiej czy klasycznej.

Model posiada półprzymknięty, kulisty klosz, przez który widać zamontowaną żarówkę. Wycięcie w kloszu, zwłaszcza, jeśli lampa jest zapalona w ciemnym pomieszczeniu, daje skojarzenie z księżycem podczas zaćmienia. Elegancka lampa sufitowa jest wykonana z metalu. Jej okrągły klosz łączy się z okrągłą podsufitką za pomocą białego przewodu o regulowanej długości. Możesz zarówno opuścić ją nisko nad blatem w kuchni, jak i zawiesić wysoko w salonie, dzięki czemu rozświetlisz całe pomieszczenie.

Lampa ma rozmiar 100 x 16 x 16 cm. Wymaga uzupełnienia żarówką z gwintem typu E27 o mocy max. 60W. Posiada klasę szczelności IP20, co daje jej ochronę przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.