Lampa wisząca Cyklop White – miej na nią oko

Styl japandi łączy w sobie wpływy skandynawskie (zamiłowanie do dużej ilości światła we wnętrzu i bieli) oraz japońskie – przemyślane akcenty dekoracyjne i dopracowaną w detalach estetykę. W takim wnętrzu świetnie odnajdzie się lampa wisząca Cyklop White. Forma i kolorystyka lampy (biel i stare złoto) to sprawdzona kompozycja, która sprawdzi się również modernistycznej, paryskiej czy klasycznej.

Model posiada półprzymknięty, kulisty klosz, przez który widać zamontowaną żarówkę. Wycięcie w kloszu, zwłaszcza, jeśli lampa jest zapalona w ciemnym pomieszczeniu, daje skojarzenie z księżycem podczas zaćmienia. Elegancka lampa sufitowa jest wykonana z metalu. Jej okrągły klosz łączy się z okrągłą podsufitką za pomocą białego przewodu o regulowanej długości. Możesz zarówno opuścić ją nisko nad blatem w kuchni, jak i zawiesić wysoko w salonie, dzięki czemu rozświetlisz całe pomieszczenie.

Lampa ma rozmiar 100 x 16 x 16 cm. Wymaga uzupełnienia żarówką z gwintem typu E27 o mocy max. 60W. Posiada klasę szczelności IP20, co daje jej ochronę przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Cyklop White - wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie Nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały/patyna