Lampa wisząca Damaso – unikatowa, bo wykonana z betonu

Lampa wisząca betonowa wyróżnia się ogromną trwałością oraz wyjątkową stylistyką. Kształt klosza w sposób naturalny klasyfikuje ją jako oświetlenie kuchenne i jadalniane, aczkolwiek bez problemu możesz umieścić ją w industrialnym salonie, bądź minimalistycznej sypialni.

Lampa wisząca Damaso wyprodukowana została z jasnoszarego betonu. Jego porowata faktura nadaje jej niespotkanego uroku. Kształt klosza inspirowany jest klasycznymi modelami, tak szalenie popularnymi w latach 60 i 70. Materiał wykonania sprawia, że mimo tradycyjnego wzornictwa oświetlenie prezentuje się niezwykle współcześnie i śmiało może konkurować z modelami o bardziej wymyślnych formach. Lampa może osiągnąć długość maks. 100 cm. Średnica klosza wynosi 28 cm. Posiada gniazdo z gwintem E27. Rekomendowana moc żarówki 60W.

Lampa wisząca industrialna znakomicie będzie wyglądać w kuchni, w której goszczą inne naturalne materiały, takie jak drewno, cegła. Tego typu aranżacje najlepiej wydobędą jej surowy urok. Jeśli gustujesz w industrialnym wystroju, ten model stanowi dobrą alternatywę wobec lamp wykonanych z metalu, a jest równie mocno osadzony w tym klimacie.

Wymiary
Długość 28 cm
Głębokość 28 cm
Średnica 28 cm
Wysokość 128 cm
Waga 2.927 kg
Do pobrania