Lampa wisząca Dante – idealna do wnętrz w stylu retro

Lampa wisząca Dante to model, który charakteryzuje się designem, czerpiącym z dawnych rodzajów lamp. Jest dość prosta, ale na tyle charakterystyczna, żeby bez trudu przypisać ją do określonego stylu i pomieszczeń. W domu sprawdzi się w kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, może też być użyta jako oświetlenie do restauracji lub sklepu. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, loftowym, retro i vintage. Pasuje do stylowych dodatków i mebli „z duszą”. Również jej kolorystyka łatwo dopasowuje się do wystroju.

Lampa wisząca Dante została zrobiona z metalu. Ma okrągłą, niewielką podsufitkę i linkę, na której wisi klosz w kształcie odwróconego kielicha w stylu retro. Do lampy potrzebna jest jedna żarówka E27 jako źródło oświetlenia. Warto stawiać na oświetlenie LED. Lampa wisząca Dante jest w czarnym kolorze. Jej wymiary to: 17,5 × 172 cm.

Ta lampa pasuje do każdej kolorystyki, a także do mebli z metalowymi elementami. Pasuje idealnie do wnętrz stylizowanych, ale sprawdza się też w nowoczesnych aranżacjach.

Wymiary
Średnica 17,5 cm
Wysokość 172 cm
Waga 1.18 kg
Do pobrania