Nowoczesne źródło oświetlenia do wielu pomieszczeń

Lampa Darling to model o nowoczesnym designie, ale na tyle uniwersalny, że łatwo dopasować go do wnętrz o różnym przeznaczeniu i stylu. Może wisieć w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju, w pokojach hotelowych, restauracjach a nawet w biurze. Najlepiej sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych i loftowych, ale całkiem nieźle wygląda w aranżacjach klasycznych i eklektycznych. Pasuje zarówno do jasnych jak i ciemnych wnętrz.

Lampa wisząca Darling wykonana została ze stali i szkła. Ma formę trzech obręczy na długim, regulowanym zwisie. Obręcze są stalowe, a od spodu zastosowano mleczne szkło, dzięki któremu ciepłe światło bardzo ładnie rozprasza się w pomieszczeniu. Źródłem światła jest wbudowany LED o mocy 36W. Kolor lampy to czerń oraz mleczno-białe szkło. Wymiary wynoszą: 50 × 88,2 cm.

Lampa Darling dobrze będzie się prezentować w pomieszczeniu z przewagą czerni i bieli. Ciekawie wygląda w odcieniach szarości (ściany, podłoga, zasłony). Może być źródłem oświetlenia w kuchni i jadalni w stylu loft.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 88,2 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon