Lampa wisząca Darling – zawsze na czasie, mimo zmieniających się trendów

Poszukujesz oświetlenia o prostej, nieprzytłaczającej formie? Nowoczesna lampa wisząca z kolekcji Darling nadaje się do minimalistycznych aranżacji, jak i eleganckich wnętrz. Wyposażona jest w czarny abażur dobrze komponujący się z bielą i szarością, jasnym drewnem, stalą oraz kamieniem. Oprawa świetlna o tak uniwersalnej stylistyce i solidnym wykonaniu to inwestycja na długie lata.

Obudowa lampy o średnicy 45 cm wykonana jest z lakierowanej stali. Cechuje ją duża odporność na odkształcenia i łatwość utrzymania w czystości. Lampa wisząca Darling ma regulowane zawieszenie składające się z przewodu oraz linek stabilizujących całą konstrukcję. Od spodu żarówkę przesłania hartowane szkło. Jego mleczne zabarwienie łagodzi nieco surowy charakter oprawy, a przy okazji sprawia, że emitowane przez nią światło jest miękkie, bo lekko rozproszone. To energooszczędne oświetlenie wyposażone w moduł LED o mocy 25W. Maksymalna moc źródło światła wynosi 35W.

Pojedynczy zwis Darling możesz umieścić nad kuchenną wyspą, barkiem bądź stołem w jadalni. Możesz wykorzystać go również jako główne oświetlenie w salonie lub rozjaśnić przy użyciu kilku takich modeli ciągi komunikacyjne w mieszkaniu.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Wysokość 88,2 cm
Do pobrania