Lampa wisząca Deva Graphite – prostota, która zachwyca

Spokojne i stonowane nie znaczy nudne! W nowoczesnym i klasycznym wnętrzu światło jest bohaterem drugiego planu, ale nie oznacza to, że jest nieważne. Wręcz przeciwnie – oświetlenie jest funkcjonalną dekoracją wnętrza. Samo wzornictwo lampy pozostaje w tle i łatwo dobrać do niej pozostałe elementy. Taka właśnie jest dyskretna lampa wisząca Deva Graphite. Posiada ona prostą i czystą linię, a drewniany detal przy kloszu dodaje jej uroku i ciepła. Będzie wyglądać pięknie w skandynawskiej aranżacji, która kocha szerokie tekstylne klosze i elementy z drewna.

Modernistyczna lampa z metalu z drewnianymi elementami i tekstylnym abażurem ma klasyczną formę. Grafitowy klosz z białym wnętrzem osłania oprawkę typu E27. Należy do niej dobrać pasującą żarówkę o mocy max. 60W. Lampa ma długość 130 cm oraz szerokość i wysokość po 50 cm. Będzie szczególnie użyteczna i proporcjonalna w średnim oraz przestrzennym salonie lub sypialni.

Deva Graphite posiada szczelność klasy IP20, co oznacza, że lampa jest chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania