Lampa wisząca Deva White – zachwyca prostotą

To, co skromne nie musi być nudne! W klasycznej i modernistycznej aranżacji wnętrza oświetlenie jest na drugim planie, ale nie oznacza to, że nie ma znaczenia. Jest nawet odwrotnie – jego brak lub nieodpowiedni wybór od razu rzuca się w oczy. Oświetlenie jest praktycznym elementem, a jednocześnie ozdobą wnętrza, która tworzy jego klimat. Taka jest stonowana lampa wisząca Deva White.

Ma ona czystą, prostą linię, ale nie brakuje jej wyrazistości. Posiada tekstylny klosz w formie walca. Drewniany detal przy kloszu dodaje jej uroku i ciepła. Design lampy jest na tyle uniwersalny, że bez problemu dobierzesz do niej pozostałe elementy wystroju. W zestawie z innymi lampami z serii Deva stworzy spójny zestaw oświetleniowy do salonu lub sypialni.

Biały klosz kryje w środku oprawę typu E27. Dopasuj do niej żarówkę o mocy max. 60W. Lampa ma długość 130 cm oraz szerokość i wysokość po 50 cm. Będzie praktyczna i proporcjonalna zwłaszcza w średnim oraz przestrzennym pomieszczeniu.

Deva White posiada szczelność klasy IP20. Parametry te dają jej ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania