Dekoracyjna lampa do salonu i nie tylko

Wisząca lampa Diament to dekoracyjny projekt, który sprawdzi się przede wszystkim w salonie, gdzie będzie przyciągał wzrok formą i kunsztownym wykonaniem. Może wisieć również w innych pokojach, eleganckim przedpokoju czy kuchni lub jadalni urządzonej na styl glamour. Jeśli chodzi i styl, w którym lampa sprawdzi się najlepiej, to jest to właśnie glamour, choć możemy dopasować ją również do aranżacji klasycznych i nowoczesnych. Jest ozdobna, więc z pewnością będzie stanowiła centralny punkt pomieszczenia.

Lampę Diament wykonano z metalu i akrylu. Ozdobne kryształki przy kloszach są wykonane z akrylu. Lampa jest regulowana, zawieszona na sztywnym połączeniu z podsufitką. Ma cztery prostokątne klosze, zdobione kryształkami. Źródło światła to żarówki o gwincie G9. Należy dobrać je osobno. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolorem lampy to chromowany metal. Wymiary wynoszą: 100 × 80 × 10 cm.

Lampa Diament będzie pasowała do mebli z elementami metalowymi, oraz do dodatków w kolorze srebra. Dobrze wygląda w ciemnych i jasnych aranżacjach.

Wymiary
Szerokość 75 cm
Wysokość 100 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania