Lampa jako ozdoba salonu

Lampa wisząca Diamond to prawdziwa ozdoba salonu i każdego innego pomieszczenia, w którym się znajdzie. Ma nowoczesną formę, nie pozbawioną elementów, które sprawiają, że wygląda bardzo dekoracyjnie. To model dedykowany miłośnikom luksusu i nienagannie umeblowanych, robiących wrażenie wnętrz. Najlepiej pasuje do salonu. Jeżeli mamy kawalerkę, którą chcemy umeblować w stylu glamour, również będzie to dobry wybór. Lampa Diamond pasuje przede wszystkim do aranżacji glamour, a także nowoczesnych.

Do stworzenia lampy Diamond wykorzystane zostały stal i szkło. To połączenie zawsze daje interesujące efekty. Na metalowej podsufitce znajdują się cztery zawiesie, zwieńczone ciekawymi, artystycznie wykonanymi, walcowatymi kloszami, w których za szklaną osłonką znajdują się kaskady kryształków. Wszystko to daje efekt luksusowego, pięknego oświetlenia. W lampie są 4 źródła światła, którymi są żarówki (gwint E14). Kolory lampy to chromowany metal i transparentny (klosz, kryształki). Wymiary wynoszą: 101 × 10,5 × 110 cm.

Lampa Diamond to kwintesencja stylu glamour i w takich aranżacjach czuje się najlepiej. Idealnie zgra się z białymi meblami i srebrnymi dodatkami.

Wymiary
Długość 110 cm
Głębokość 101 cm
Szerokość 10,5 cm
Wysokość 101 cm
Waga 4.79 kg
Do pobrania