Lampa wisząca Diamond 22 × 22 × 110 cm – wprowadź nowoczesny klimat do mieszkania

Lampa wisząca Diamond 22 × 22 × 110 cm świetnie prezentuje się we wnętrzach, urządzonych w klimacie nowoczesnym, loftowym, industrialnym i vintage. Jej awangardowy design pozwoli na urozmaicenie wystroju kuchni, przedpokoju, sypialni, gabinetu, niewielkiego biura, restauracji. Dzięki odsłoniętemu kloszowi daje dużo światła. Wraz z ozdobną żarówką może stworzyć bardzo ciekawą, niepowtarzalną lampę, która podkreśli nowoczesne meble i dodatki. Doskonale zgrywa się z lampami stojącymi z tej samej kolekcji.

Lampa wisząca Diamod 22 × 22 × 110 cm zrobiona jest z metalu i sztucznego tworzywa. Składa się z niewielkiej podsufitki, linki i zawieszonego na niej pojedynczego klosza o kształcie przypominającym diament. Do lampy trzeba dobrać osobno żarówkę o gwincie E27. Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Lampa wisząca Diamond jest w czarnym kolorze. Jej wymiary to: 22 × 22 × 110 cm.

Jeśli chodzi o kolorystykę wystroju, ta lampa jest bardzo uniwersalna, ponieważ podkreśli zarówno chłodne i jasne barwy, biel, odcienie szarości, jak i mocno nasycone i ciepłe - jak czerwień, pomarańcz, brąz.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 110 cm
Waga 0.71 kg
Do pobrania