Lampa wisząca Diamond Gold – Twoja domowa kolekcja diamentów

Poszukujesz nowoczesnego oświetlenia do mieszkania? Zainstaluj w nim tę designerską lampę. Oświetli ona równomiernie wnętrze sypialni, kuchni oraz salonu. Nadaje się zarówno do powieszenia niżej nad jadalnianym stołem, jak i wysoko nad dzienną sofą. Każdemu wnętrzu doda wyrazistości i lekkości. Czarno-złota lampa wisząca Diamond Gold ma trzy ażurowe i lekkie klosze zawieszone w jednej linii. Na pewno nie przytłoczy wnętrza i zrobi wrażenie większej przestrzeni.

Jeśli podobają Ci się nietuzinkowe modele oświetlenia, to nowoczesne oświetlenie z trzema kloszami na czarnych przewodach będzie idealne. Łączy je prostokątna podsufitka. Model Diamond Gold jest wykonany z metalu. Ma złote, otwarte abażury z oprawkami typu E27. Dobierz do niego trzy żarówki o mocy max. 60W.

Elegancka lampa z trzema zwisami zawieszonymi na różnych wysokościach ma długość 120 cm, szerokość 20 cm i wysokość 60 cm. Posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu jest zabezpieczona przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. Lampę Diamond Gold możesz uzupełnić również o inne modele z serii, w tym z pięcioma i jednym kloszem.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 60 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting