Lampa wisząca Diamond Gold – lśni jak cenny kamień

Poszukujesz wyrazistego oświetlenia do swojego mieszkania lub nowoczesnego biura? Zamontuj w nich tę elegancką, czarno-złotą lampę z nietypowym kloszem. Ogarnie ona swoim światłem przestrzeń sypialni, kuchni oraz salonu. Możesz powiesić ją zarówno nisko nad stołem w kuchni, jak i wyżej, nad sofą w salonie. Ażurowa lampa wisząca Diamond Gold ma przejrzysty i lekki klosz wykonany ze złotego metalu. Został on zawieszony na czarnym regulowanym przewodzie z niewielką okrągłą podsufitką.

Jeśli podoba Ci się niebanalne oświetlenie wnętrz, ta nowoczesna lampa z pojedynczym kloszem będzie doskonała. Wewnątrz klosza znajduje się oprawka typu E27, do której należy wkręcić żarówkę o mocy max. 60W. Niewielki zwis ma długość 100 cm oraz szerokość i wysokość po 20 cm.

Model posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu jest chroniony przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. Lampa Diamond Gold jest dostępna w naszym sklepie również w innych wersjach, w tym z pięcioma i trzema kloszami.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting