Lampa wisząca Diamond New – wniesie światło do wnętrza

Lampa wisząca Diamond New wygląda niezwykle lekko i subtelnie, dlatego najlepiej pasuje do salonu lub sypialni, urządzonej w jasnych pastelowych kolorach. Poza tym sprawdzi się też w kuchni, jadalni i gabinecie. Doskonale komponuje się z jasnymi meblami (biel, jasne drewno), ale w ciemniejszym otoczeniu też będzie ładnie kontrastować. Idealna aranżacja dla lampy to loftowa, industrialna, vintage i nowoczesna. Lampa wisząca Diamond New daje dużo światła także dzięki temu, że jej klosze są ażurowe w kształcie drucianej klatki.

Lampa wisząca Diamond New została wykonana z metalu. To estetyczne trójpłomienne oświetlenie. Z okrągłej podsufitki zwisają trzy długie linki, zwieńczone kloszami w kształcie, który można porównać do diamentu. Do lampy trzeba dobrać trzy żarówki o gwincie E27 – najlepiej energooszczędne LED. Kolor lampy to biel, a wymiary wynoszą: 45 × 45 × 100 cm.

Ta estetyczna lampa świetnie wygląda w towarzystwie innych lamp w podobnym stylu. Sprawdzi się jako oświetlenie w restauracji lub w jadalni nad dużym stołem. Można umieścić ją w pokoju w jasnych i ciemnych kolorach.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.17 kg
Do pobrania