Lampa wisząca Diamond Silver - oryginalny design w Twoim domu

Wrażenie większej przestrzeni możesz stworzyć na kilka sposobów. Pomogą Ci w tym lustra na ścianach lub wolnostojące, duża ilość światła w pomieszczeniu oraz przestrzenne i lekkie oświetlenie - takie jak lampa wisząca Diamond Silver. Nowoczesny i nietypowy model oświetli wnętrze modernistycznej, skandynawskiej czy loftowej sypialni i salonu. Sprawdzi się też w pracowni i biurze w industrialnej aranżacji. Lekka i z przejrzystymi kloszami, na pewno nada wnętrzu wyrazistości. Chromowana lampa sufitowa ma trzy ażurowe abażury. Jej prosta forma nie przytłoczy wnętrza i nie odbierze mu przestrzenności.

Oświetlenie posiada trzy zamontowane kaskadowo klosze na szarych przewodach i okrągłej podsufitce. Elegancka lampa ścienna jest wykonana z chromowanego metalu Ma trzy oprawki typu E27. Należy dobrać do nich żarówki o mocy max. 60W.

Lampa z trzema zwisami posiada długość 110 cm oraz szerokość i wysokość po 47 cm. Ma ona klasę szczelności IP20, dzięki czemu jest chroniona przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm. Diamond Silver jest dostępna u nas również w innych modelach: np. z jednym lub pięcioma kloszami.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 47 cm
Wysokość 47 cm
Waga 2 kg
Do pobrania