Lampa wisząca Diamond Silver – trzy klejnoty domowego oświetlenia

Marzy Ci się nowoczesna lub loftowa aranżacja mieszkania? Potrzebne będą surowe, metalowe dodatki, w tym proste oświetlenie. Uzupełni ono takiego industrialne lub modernistyczne wnętrze. Zwróć uwagę na lampę wiszącą Diamond Silver.

Ten chromowany model wyróżnia się spośród innych trzema srebrnymi kloszami przypominającymi formą szlify na drogocennych kamieniach. Lampa ścienna wykonana jest z chromowanego metalu. Jej klosze są ażurowe – przebija przez nie mocne i nieprzytłumione niczym światło. Są one zawieszone na szarych przewodach i prostokątnej podsufitce. Chromowane oświetlenie będzie wyglądać znakomicie zarówno w salonie, jak i sypialni oraz w miejscach publicznych, np. w pracowni czy nowoczesnym gabinecie.

Model ma oprawki E27, do których należy wkręcić żarówki o mocy max. 60W. Jego wymiary to: długość do 110 cm, szerokość 20 cm i wysokość 60 cm. Klasa szczelności lampy wynosi IP20, dzięki czemu jest ona chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 60 cm
Waga 2 kg
Do pobrania