Oświetlenie do wnętrz w chłodnych odcieniach

Lampa wisząca Dogato to stylowy dodatek do wnętrz urządzonych w sposób klasyczny lub nowoczesny. Pasuje do bardzo różnych pomieszczeń: kuchni, jadalni, sypialni, salonu, przedpokoju, gabinetu. Ma szlachetny, chłodny odcień, który będzie ładnie współgrał z uniwersalnymi kolorami takimi jak czerń, biel i odcienie szarości. Pasuje zarówno do jasnych jak i ciemnych aranżacji. To nowoczesna klasyka, która z pewnością spodoba się wielbicielom tych właśnie stylów.

Lampa Dogato zrobiona jest ze stali i szkła. Ma prosty, przyjemny dla oka design, nawiązujący do tradycyjnych rozwiązań. Kulisty, lekko spłaszczony klosz z napowietrzanego szkła jest zawieszony na długim zwisie. Źródło światła stanowi żarówka. Należy dobierać ją osobno, przy czym warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Na kolory lampy Dogato składają się: chrom (elementy metalowe) i nikiel (barwa napowietrzanego szkła). Wymiary lampy: 33 × 110 cm.

Aranżacje w chłodnych szarościach, graficie, bieli, meble z elementami stali i szkła – to odpowiednie otoczenie dla lampy Dogato. Można przełamać chłód wystroju dodatkami w kolorach czerwieni, różu, pomarańczowego.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania