Lampa wisząca Eagle – wniesie dużo światła do wnętrza

Lampa wisząca Eagle to model, który dzięki uniwersalnemu designowi będzie pasować do różnych stylów i pomieszczeń. Nadaje się do kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowego, sypialni, hotelu, sklepu, biura. Łatwo wkomponowuje się w tło i pasuje kolorystycznie prawie do wszystkiego. Można zawiesić ją w pomieszczeniu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, loftowym, klasycznym, retro. Ponadczasowy wygląd jest jej dużym atutem. Kolorystyka sprawia, że lampa wisząca Eagle dosłownie wnosi światło do pomieszczenia.

Lampa wisząca Eagle jest zrobiona z metalu. To dość klasyczny model o kloszu w kształcie odwróconego kielicha, zawieszonym na lince. Jasny kolor wnętrza odbija światło. Ozdobą jest metalowy element nad kloszem w kontrastującym kolorze. Do lampy należy dobrać żarówkę o gwincie E27. Lampa jest w białym kolorze, element nad kloszem – jasnobrązowy. Wymiary wynoszą: 35 × 38 cm.

Pięknie rozjaśni pomieszczenia urządzone w pastelowych barwach lub monochromatyczne w bieli. Pasuje do wnętrz skandynawskich z przewagą bieli i jasnego drewna. Jeżeli potrzebujesz jej do ciemnego pomieszczenia, będzie stanowić znakomity kontrast.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 38 cm
Waga 2 kg
Do pobrania