Lampa wisząca Elsa White – klasyka nowoczesnego oświetlenia

Nowoczesne lampy cechuje uniwersalny wygląd, dzięki czemu łatwo można dopasować je do wnętrz w wielu stylach. Less is more – w tej dziedzinie króluje prostota, która często broni się najlepiej wśród wielu innych, bardziej dekoracyjnych propozycji. Lampy mają geometryczne, proste kształty i są pozbawione nadmiaru ozdób, dzięki czemu nie dominują pozostałej dekoracji w mieszkaniu.

Lampa Elsa White posiada klasyczny kształt wydłużonego walca. Metalowa lampa jest białego koloru, dzięki czemu pasuje do wnętrz pomalowanych na stonowane, bazowe kolory – biel, beż i szarość. Z uwagi na dość małą średnicę klosza – 5,5 cm, lampa najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, choć zawieszona wraz z kilkoma innymi z tej samej serii, doświetli równomiernie całe pomieszczenie. Możesz ją zawiesić w salonie lub sypialni – doda elegancji i stylu ich wnętrzom.

Nowoczesna lampa Elsa White pasuje do żarówek kl. en. od AA++ do E, o mocy max. 50W. Żarówkę można dokupić osobno w naszym sklepie online.

Wymiary
Długość 142 cm
Szerokość 5,7 cm
Wysokość 24,5 cm
Waga 0.96 kg
Do pobrania