Lampa wisząca Empoli - ta, której szukasz

Na nowo pokochaliśmy beton we wnętrzach. Doniczki, stoliki, podstawki i lampy z tego surowego materiału podbiły domy sympatyków nowoczesnego, minimalistycznego i skandynawskiego stylu. Nic w tym dziwnego. Beton, choć wprowadza nutkę niedostępności i chłodu, znakomicie czuje się w otoczeniu miękkich tkanin i jasnych ścian. Lampa wisząca Empoli perfekcyjnie odnajdzie się w takim towarzystwie.

To niezwykle oryginalny i prosty zarazem model w typowym dla materiału budulcowego, szarym kolorze. Wykonanie z betonu gwarantuje wysoką trwałość i solidność konstrukcji. Od niewielkiej, mocowanej do sufitu platformy odchodzi ciemny przewód prowadzący do smukłego klosza. Ma on kształt wąskiej szyjki rozszerzającej się ku dołowi. W środku umieszczono oprawkę na żarówkę z popularnym gwintem typu E27.

Ta betonowa lampa zachwyci zarówno domowników, jak i gości. Jej surowość doskonale odnajdzie się w loftowych i minimalistycznych mieszkaniach. Wprowadzi też genialny kontrast do bardziej klasycznych, przytulnych wnętrz. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: długość: 100 cm, średnica: 17 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Długość 17 cm
Głębokość 17 cm
Średnica 17 cm
Wysokość 132 cm
Waga 1.22 kg
Do pobrania