Lampa wisząca Enigmal – świetlna iluminacja w nowoczesnym stylu

W ultranowoczesnej aranżacji tekstylny abażur wygląda staroświecko, a szklany żyrandol – zbyt zwyczajnie. Dlatego jeśli chcesz urządzić dom w stylu hi-tech, potrzebujesz oświetlenia minimalistycznego, a przy tym niezwykle funkcjonalnego – takiego jak lampa wisząca Enigmal.

W przestronnym salonie jeden żyrandol często nie daje rady oświetlić całej przestrzeni, jednak tym razem jest inaczej. Metalowa podsufitka jest połączona za pomocą czterech linek z kwadratową obręczą z akrylu. Ten nietypowy klosz zawiera wbudowany moduł LED o efektywności aż 2547 lumenów, co odpowiada żarówce o mocy ok. 150 W. Takie światło jest znakomite na co dzień, do pracy i na imprezy, ale co z wieczornym odpoczynkiem? Nic prostszego – to lampa na pilota ze ściemniaczem, dzięki czemu możesz ją zdalnie włączyć i wyłączyć, wyregulować jasność, a nawet zmienić barwę światła. A to wszystko bez ruszania się z kanapy!

Minimalistyczna biała lampa znakomicie pasuje do designerskich wnętrz, w których meble mają fantazyjne kształty, a kolorystyka ogranicza się do 2-3 neutralnych barw. Ze względu na dużą moc świecenia lampa Enigmal sprawdzi się także w miejscach publicznych, tj. restauracjach, hotelach czy showroomach.

Enigmal - wymiary
Długość 120 cm
Waga 5.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Wymiary 60x60
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/akryl
Typ gwintu LED
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 50W
Strumień światła 2547 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Możliwość przyciemniania tak