Lampa wisząca Faro — rozwiń swoją sieć!

Szukasz efektownego oświetlenia do salonu, jadalni lub na klatkę schodową? Lampa wisząca Faro to idealny wybór jeśli cenisz sobie design i możliwość dostosowania oświetlenia do swoich potrzeb. Lampa stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Wszystko zależy od Twojej inwencji!

Lampa Faro to industrialny model nazywany także pająkiem. Możesz sam zadecydować o długości przewodów oraz sposobie ich rozmieszczenia, tworząc efektowną i autorską sieć na suficie. Regulacja zwisów pozwoli Ci dopasować lampę do wysokości i wielkości pomieszczania.

Model posiada niezwykle prostą budowę. Lampa składa się z czarnych regulowanych przewodów, minimalistycznej osłonki oraz designerskich żarówek w stylu industrialnym. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i świetnie sprawdzi się z pomieszczeniach w stylu loftowym.

Lampa Faro posiada 5 punktów świetlnych oraz szeroki rozstaw do 2 metrów na każdym przewodzie, dzięki czemu dobrze oświetli nawet duże pomieszczenie lub przestronne poddasze bez konieczności montowania dodatkowych punktów świetlnych.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 400 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania