Lampa wisząca Fez — do domu i na taras!

Szukasz oryginalnej lampy o średniej wielkości? Lampa wisząca Fez to ciekawa propozycja, która świetnie sprawdzi się w domu oraz na zewnętrznym, zadaszonym balkonie. Możesz powiesić ja nad stołem lub kawowym stolikiem. Stylowy łańcuch posiada możliwość regulacji, dzięki czemu z łatwością dostosujesz długość lampy do swoich potrzeb.

Lampa Fez została w całości wykonana ze stali. Polakierowany na czarno materiał jest odporny na czynniki atmosferyczne oraz korozję, dzięki czemu lampa dobrze sprawdzi się także jako oświetlenie tarasu lub zadaszonego balkonu.

Geometryczny klosz o wysokości 14 cm posiada wycięcia w formie gwiazdek oraz motywu kwiatu. Wydobywające się przez nie światło tworzy piękne wzory na suficie i ścianach, dzięki czemu łatwo wyczarujesz wyjątkową atmosferę podczas wieczornych spotkań.

Lampa posiada średnią wielkość oraz klasyczny czarny kolor, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna. Dobrze sprawdzi się zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i w klasycznym wnętrzu. Maksymalna moc 60W sprawia, że pojedynczy punkt świetlny dobrze oświetli całe pomieszczenie.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania