Lampa wisząca Flesz – nowoczesne oświetlenie z „duszą”

Jeśli rozważasz zakup lampy do salonu, wybierz taką, które nie tylko oświetli pomieszczenie, ale również ozdobi je i zapewni mu wyjątkowy klimat. Wszystkie te zalety – oraz wiele innych – ma szklana lampa sufitowa Flesz.

Ten model zachwyci Cię, jeśli chcesz, by oświetlenie zwracało uwagę gości zarówno w dzień, jak i po zmroku. Czarny, szklany klosz w kształcie kopuły prezentuje się bardzo stylowo, a przy tym tworzy efektowny kontrast z bielą sufitu. Dopracowany design lampy podkreślają chromowane detale w postaci podsufitki oraz elementów zawiesia. Lakierowane na złoty kolor wnętrze sprawia, że lampa wisząca Flesz emituje światło o ciepłym blasku – w efekcie łatwo osiągniesz gościnny i przytulny klimat. Klosz zawieszony jest na transparentnym przewodzie z możliwością regulacji, co zapewnia dużą swobodę w ustawieniu lampy we wnętrzu.

Choć szklane dodatki jasno nawiązują do stylu nowoczesnego, to czarna lampa ze złotym środkiem pasuje również do salonu utrzymanego w konwencji modern classic, New York czy art-deco. Jeśli pomieszczenie jest bardzo przestronne, zawieś kilka lamp w części wypoczynkowej, a jedną lub dwie nad stołem.

Wymiary
Szerokość 36 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon