Lampa wisząca Flex — dostosuj żyrandol do Twoich potrzeb!

Lampa wisząca Flex to idealne rozwiązanie do oświetlenia dużych pomieszczeń, w których jeden żyrandol zazwyczaj się nie sprawdza. Lampa posiada aż 7 punktów świetlnych na metalowych giętych ramionach, dzięki którym możesz dopasować kierunek światła do rozmiarów pomieszczenia oraz swoich potrzeb.

Surowy design oraz monochromatyczna konstrukcja w kolorze białym sprawiają, że lampa prezentuje się bardzo efektownie i stanowi designerski dodatek dla wnętrz w stylu nowoczesnym i industrialnym. Lampa współpracuje z wyłącznikiem dwubiegowym, dzięki czemu możesz zapalić jedynie część żarówek.

Lampa Flex nie posiada klosza. Jej główną ozdobą są żarówki. To żyrandol, w którym idealnie sprawdzą się żarówki filamentowe o typie gwintu E27. 7-płomienna lampa pozwala uzyskać maksymalną moc światła 60W, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku dużego salonu lub jadalni.

Lampa wisząca Flex najlepiej będzie prezentować się w centrum pomieszczenia. Oświetlenie możesz uzupełnić bocznymi kinkietami z tej samej kolekcji.