Lampa wisząca Fresh – oświetlenie, które doda elegancji nowoczesnemu wnętrzu

Gdy zapada zmrok, każda lampa w domu jest na wagę złota. To dzięki sztucznemu oświetleniu możesz wieczorem zmienić klimat na przytulniejszy, a także robić to, co daje Ci radość – czytać książki czy grać w planszówki z rodziną. Dlatego pozwól, by Twój dom rozjaśniła lampa wisząca Fresh.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten model? Wystarczy przyjrzeć się jej budowie. Szklany klosz w kształcie kuli podzielony jest na dwie części – górną z oszronionego szkła oraz dolną, z transparentnego. Dzięki temu lampa sufitowa Fresh zapewnia ciekawy efekt świetlny i jednocześnie sprawia, że całe wnętrze staje się przytulne i eleganckie. Warto zwrócić także uwagę na chromowane elementy, które dodają lampie charakteru oraz ułatwiają wkomponowanie jej w nowoczesną aranżację.

Świeżość, szyk i wyjątkowy klimat – te cechy aranżacji ulegną uwydatnieniu, gdy tylko szklana lampa Fresh rozświetli Twój salon. Jednopłomienny zwis sprawdzi się jako oświetlenie niewielkiego stołu, może też stanowić część bardziej rozbudowanej instalacji.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania