Lampa wisząca Fresh – modny beton w świetlistej odsłonie

Elegancja i subtelność czy surowy urok prostoty? Jeśli nie wiesz, jakie wybrać oświetlenie do nowoczesnego wnętrza, przychodzimy Ci z pomocą. Lampa wisząca Fresh zachwyci Cię surowym designem i… szczyptą wyrafinowania.

Betonowa podstawa i szklane klosze to dość śmiałe połączenie, ale współczesne trendy opierają się na oryginalności i niesztampowych rozwiązaniach. W efekcie lampa sufitowa Fresh doda wnętrzu wyrazistości i jednocześnie wzniesie aranżację na wyższy poziom. Jest to zasługa szklanych kloszy w kształcie kul, które nadają betonowej konstrukcji lekkość i elegancję, a przy tym pozwalają uzyskać interesujący efekt świetlnej „kaskady”. Górne części kloszy wykonane są z oszronionego szkła, dzięki czemu lampa tłumi światło, czyniąc je bardziej przytulnym i kameralnym.

Trójpłomienny zwis na okrągłej podstawie pięknie wygląda zamontowany nad stołem lub wyspą kuchenną – lampa Fresh zapewni Ci nastrojowe oświetlenie do wspólnych kolacji. Ten model świetnie pasuje do odważnych wnętrz, wykończonych surowymi materiałami takimi jak szkło, beton, kamień i metal.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania