Lampa wisząca Fuego – olśniewający duet drewna i kryształu

Nowoczesna lampa z drewna? A może tradycyjny kryształowy żyrandol? Już nie musisz wybierać pomiędzy designerskim oświetleniem a luksusowym blaskiem – lampa wisząca Fuego to kunsztowne połączenie naturalnego materiału i efektu glamour.

Chcesz, by goście podziwiali wystrój Twojego domu za każdym razem, gdy przyjdą z wizytą? Oryginalna lampa w salonie z pewnością dostarczy im powodów do niesłabnącego zachwytu! Żyrandol zawiera trzy małe klosze z kryształków i metalu, które otacza drewniana osłona w kolorze czarnym. Konstrukcja prezentuje się bardzo awangardowo, przez co cały wystrój nabiera bogatszego i bardziej zdecydowanego charakteru. Lampa z kryształkami Fuego oczaruje Cię zwłaszcza wieczorem, gdy ponure ciemności rozświetli widowiskowy spektakl roziskrzonego światła. Aby rozjaśnić wnętrze, zamontuj trzy żarówki z gwintem E14 o maksymalnej mocy 40 W.

Ciemne drewno i blask kryształu to niecodzienne połączenie, które pomoże Ci osiągnąć wyrazistą aranżację w stylu eklektycznym, glamour, modern classic lub mid-century. To znakomita lampa nad stół, zwłaszcza jeśli jadalnia utrzymana jest w ciemnej kolorystyce i zawiera meble z drewna.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 45 cm
Waga 4.8 kg
Do pobrania