Lampa wisząca Gradoli – przestrzenna, nieszablonowa instalacja oświetleniowa

Ten typ oświetlenia stanowi dowód na to, że wyobraźnia projektantów nie ma granic. Jeśli ładna, funkcjonalna lampa wisząca to dla Ciebie zbyt mało, weź pod uwagę zakup tego modelu. Wyposażony jest w aż 8 źródeł światła. Nie sposób nie wspomnieć o jego zachwycającej, futurystycznej formie, wprost idealnej do odważnych aranżacji wymykających się ze sztywnych ram konwencji.

8 punktowa lampa wisząca składa się z kilku cienkich, metalowych ramion rozchodzących się w różnych kierunkach, połączonych przy użyciu regulowanych mocowań. Źródła światła osadzone są na obu końcach każdego z nich. Chromowane pierścienie u ich nasady dodają szyku całej kompozycji. Przy okazji akcentują brak osłonek, znamienny dla oświetlenia industrialnego. Lampa wisząca Gradoli ma tę charakterystyczną dla niego surowość, ale dzięki białemu zabarwieniu nieco bliżej jej do stylu modernistycznego niż loftowego.

To model o bardzo uniwersalnym charakterze. Doskonały do kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju. Grunt, aby wnętrze nie było zbyt małe, bo żyrandol o takich rozmiarach oraz kształcie może podziałać przytłaczająco na jego wystrój.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 71 cm
Waga 2.332 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo