Lampa wisząca Grosseto – słoneczna energia

Cenisz sobie projekty klasyki designu, takie jak np. krzesło-mrówka czy też fotel-uszak? Tego typu wzornictwo odświeży i unowocześni każde wnętrze, szczególnie w połączeniu z bielą ścian i starannie dobranym oświetleniem. Ono też może przypominać największe designerskie projekty.

Lampa wisząca Grosseto wyróżnia się dwoma szeroko rozpostartymi ramionami, na których osadzono po dwa klosze. Niespotykany jest też jej słoneczny kolor. Model ten, wykonany z metalu, godzi ekstrawagancki projekt i czystą linię. Oryginalna lampa będzie doskonała szczególnie do skandynawskiego salonu, który charakteryzuje się wykorzystaniem designerskiego oświetlenia. Ozdobi też nowoczesne biuro, np. agencję reklamową lub pracownię architektoniczną.

Żółta lampa ma wbudowany led o mocy 8W i strumieniu 1000 lumenów, co odpowiada 75W tradycyjnej żarówki. Posiada szklane klosze i dodatkowe niewielkie elementy z chromowanej stali. Światło ma temperaturę 4000K (jest neutralne i białe). Model posiada wysokość regulowaną do 177,5 cm, szerokość 29 cm i długość 70 cm. Najlepiej oświetli pomieszczenia o średnim i dużym metrażu. Będzie tam też najbardziej proporcjonalnie wyglądać.

Klasa szczelności lampy wynosi IP20, dzięki czemu jest ona chroniona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Grosseto - wymiary
Szerokość 29 cm
Wysokość 177,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal
Typ gwintu LED
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 8W
Strumień światła 1000,0 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata