Lampa wisząca Harmony – nastrojowe oświetlenie w wykwintnym wydaniu

Wyobraź sobie duży salon z nowoczesnym narożnikiem, eleganckimi meblami na wysoki połysk i kameralnym oświetleniem – przyznasz, że w takiej scenerii wypoczynek po pracy nabiera wręcz luksusowej jakości. Jeśli dążysz do uzyskania podobnego efektu w swoim mieszkaniu, z pewnością spodoba Ci się lampa wisząca Harmony.

Prosty abażur w awangardowej formie to doskonały wybór. Bazę lampy stanowi tekstylny klosz w kształcie walca – trudno o bardziej tradycyjne przybranie żarówki. Wewnętrzny abażur osłania ciekawa konstrukcja z pasków tworzywa sztucznego, dzięki której lampa sufitowa Harmony zyskuje przestrzenną formę i nieco awangardowy styl. W środku znajduje się miejsce na jedno źródło światła – standardową żarówkę na popularnym gwincie E27 i mocy max 60W.

Wszystkie elementy lampy (tkanina, metal, plastik) są czarne, co pomaga zbudować nowoczesną aranżację z udziałem białych mebli i ciemnych dodatków. Duży abażur może oświetlać centralną część salonu lub jadalniany stół, choć elegancka lampa wisząca pomoże Ci również uzyskać intymny nastrój w sypialni.