Futurystyczny design i uniwersalna kolorystyka

Lampa wisząca Hat charakteryzuje się nietypowym designem, który będzie idealnie pasował do bardzo nowoczesnych wystrojów z naciskiem na surowe formy mebli z elementami metalu, drewna i szkła. To ciekawa propozycja do aranżacji typu loft, nowoczesnych i minimalistycznych. Będzie pasować jako oświetlenie do salonu, pokoju młodzieżowego, przedpokoju, kuchni, pubu, nowoczesnego gabinetu lub biura. Jest futurystycznym akcentem w modnych wnętrzach.

Lampę Hat wykonano z lakierowanego metalu. Jej kształt przypomina wąski cylinder, który dołem rozszerza się, tworząc nietypowy klosz w kształcie spodka. Źródło światła to wbudowany LED o mocy 5W. Daje jasne, ciepłe światło. Kolor lampy Hat to ponadczasowa biel, którą można aranżować w zestawach monochromatycznych i na zasadzie kontrastu. Wymiary wynoszą: 16 × 125 cm.

Biała lampa Hat będzie wymarzonym oświetleniem do stylizacji minimalistycznych z przewagą bieli lub innego pastelowego koloru. Ładnie współgra z meblami w jednym kolorze (biel, czerń, szarość) lub elementami z jasnego drewna.

Wymiary
Długość 16 cm
Średnica 16 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 140 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania