Lampa wisząca Helena – oświetlenie, które odnajdzie się w wielu aranżacjach

Wyróżnia się uniwersalną kolorystyką i prostą formą gwarantującą możliwość zastosowania jej w szerokiej gamie aranżacji, począwszy od minimalistycznych, przez skandynawskie, aż po nowoczesne. Możesz uczynić ją także elementem przytulnego, rustykalnego wystroju.

4-punktowa lampa wisząca ma łączną długość równą 100 cm. Drewniana listwa montażowa przyczepiona jest do przewodów odchodzących do płaskiej podsufitki. Białe zabarwienie elementów zawieszenia nie odciąga uwagi od zasadniczej części całej konstrukcji.

Lampa wisząca Helena wyposażona jest w klosz wykonany z lnu o naturalnym zabarwieniu. Tuż nad jego górną krawędzią widoczny jest element z drewna w kolorze orzech. Do niego przymocowane są cztery oprawki E27 o mocy 60W każda. Ich obecność maskuje tkaninowy abażur, dzięki czemu instalacja prezentuje się bardziej elegancko, a po włączeniu światła daje niezwykle malowniczy efekt.

Drewniana lampa wisząca sprawdzi się jako samodzielne źródło światła. Możesz ją również wykorzystać jako część większej instalacji świetlnej. Jej skromny design pozwoli Ci na stworzenie wielu efektownych zestawień.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 20 cm
Waga 3.43 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting