Do pomieszczeń w stylu loft i industrialnych

Lampa wisząca Hook to nowoczesne źródło oświetlenia, które spodoba się przede wszystkim tym osobom, które preferują ciekawe i nietypowe rozwiązania. Pasuje do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, jadalni, przedpokoju, baru, kawiarni. Może oświetlać różne pomieszczenia, szczególnie te urządzone w stylu nowoczesnym i loftowym. Jest idealnym wyborem dla osób, które chcą czegoś innego od tradycyjnych lamp, ale nie są przekonani do stylistyki minimalistycznej ani bardzo nietypowych form.

Lampa Hook wykonana została z metalu i szkła. To połączenie zawsze sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach. Kuliste klosze zawieszone są na zwisach różnej długości. Źródło światła w trójpłomiennej lampie stanowią żarówki (gwint E27). Nie ma ich w komplecie z lampą, więc należy dobierać je osobno. Lampa przystosowana jest do żarówek LED, można wybrać właśnie je – będą dłużej świecić. Kolorami lampy Hook są czerń i bursztynowy. Wymiary wynoszą: 38 × 90 cm.

Taka lampa będzie pasowała do mebli z drewna, jasnych i ciemnych. Również meble z elementami metalowymi dobrze się z nią zgrają. Pasuje do ciepłej i chłodnej kolorystyki wnętrz.

Wymiary
Długość 38 cm
Szerokość 38 cm
Średnica 38 cm
Wysokość 90 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania