Lampa wisząca Ipswich - nieoczywista prostota

Wybór lamp do domu może okazać się nie lada wyzwaniem. Nie chodzi tylko o kwestię odpowiedniego doświetlenia wszystkich pomieszczeń, lecz także o ich design. Jako "świecące punkty" zwracają uwagę za dnia, a zwłaszcza po zmroku. Jeśli cenisz oryginalne kształty, którym nie można odmówić także ponadczasowej prostoty, przypadnie Ci do gustu lampa wisząca Ipswich.

Co sprawia, że warto ją mieć? Przede wszystkim wpadający w oko, ale nienachalny wygląd. Z okrągłej podstawy zwisa czarny przewód zakończony półokrągłym, otwartym kloszem. Ułożone poziomo okręgi przypominają wyznaczone na globusie równoleżniki. Wewnątrz tej lekkiej, metalowo-drewnianej konstrukcji znajduje się oprawka na żarówkę z gwintem typu E27.

Ożebrowanie klosza umożliwia oglądanie jego środka, warto zatem skorzystać z niezwykłego efektu, jaki daje żarówka Edisona. Wystarczy zamiast klasycznej, białej wkręcić do lampy dekoracyjną żarówkę o ciekawym wyglądzie i kształcie. Lampę możesz zawiesić w każdym pomieszczeniu. Świetnie zaprezentuje się w salonie, kuchni i jadalni. Sprzedawana bez żarówki. Wymiary: długość: 110 cm, średnica: 32 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 32 cm
Waga 0.728 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo