Lampa o ciepłej barwie – idealny wybór do domu

Szukasz lampy, która skąpie salon, jadalnie czy sypialnie w świetle o przyjemnej, ciepłej barwie? Poznaj oprawę Irun. Jest ona propozycją dla każdego, kto cieni klasykę i elegancję we wnętrzach. Lampa świetnie wpisuje się w design wnętrz angielskich, tradycyjnych, nowoczesnych, minimalistycznych. Jej prosty, a zarazem oryginalny design czyni ją uniwersalnym oświetleniem. Na wyróżnienie zasługuje jednak nie tylko wygląd lampy, ale i jej funkcjonalność.

Lampa składa się z dwóch kloszy zawieszonych na montażowym przewodzie. Oprawa kryje miejsce na jedną żarówkę. Oprawa Irun będzie doskonałym oświetleniem w każdym domowym pomieszczeniu. Można ją powiesić nad stołem jadalnym, blatem roboczym, biurkiem, na środku pomieszczenia - zawsze dostarczy jasnego światła przyjemnego do pracy i odpoczynku.

Elementy z mosiądzowanego metalu łączą się w modelu Irin z transparentnym i mlecznym szkłem, z którego wykonane są dekoracyjne klosze. Kolory te doskonale współgrają z każdym wnętrzem.

Model tej oprawy pochodzi z kolekcji Irun. Znajdziesz w niej też inne klasyczne lampy oświetleniowe, tylko w innych kolorach. Możesz je łączyć z tradycyjnymi i nowoczesnymi meblami.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania