Funkcjonalna lampa do pokoju dziennego

Lampa wisząca Irun to funkcjonalne rozwiązanie w salonie, sypialni, korytarzu, biurze. Doskonale doświetli te wnętrza, gwarantując jasne i przyjemne światło. Sprawdzi się ono zarówno przy pracy, jak i będzie wspomagać odpoczynek oraz relaks. Dzięki szklanemu kloszowi rzucane światło nie będzie razić w oczy, a delikatnie rozpraszać się po wnętrzu. Na elegancką lampę Irun zwróć też uwagę, jeśli oprawa ma nie tylko doświetlać wnętrze, ale i je dekorować.

Budowa lampy wiszącej Irun jest klasyczna, tradycyjna - prosty klosz zawieszony jest na przewodzie. Dzięki temu, że jest on regulowany, oprawa pasuje do każdego wnętrza. Przewiduje ona miejsce na jedną żarówkę.

Klasyczna lampa dedykowana jest takim pomieszczeniom jak gabinet, pokój dzienny, jadalnia, sypialnia, korytarz. Przeznaczona jest do zawieszenia pod sufitem, najlepiej nad stołem lub na środku wnętrza.

Oprawa Irun posiada klosz w kolorze mlecznym i ze szkła dymionego. Są one uzupełnione elementami z metalu, w barwie mosiądzu.

Prezentowany model to kolekcja lamp wewnętrznych, jednopłomiennych. Utrzymane są one w klasycznym designie, pasującym do każdego stylu aranżacyjnego.

Wymiary
Długość 30 cm
Średnica 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania