Klasyka w dobrym wydaniu

Designerska, a jednocześnie klasyczna lampa Irun to ciekawy wybór do domowych pomieszczeń, hotelowych wnętrz, gabinetów i biur. Wpisuje się ona w tradycyjny wystrój wnętrz, ale będzie też dobrym wyborem do aranżacji nowoczesnych, industrialnych, loftowych, skandynawskich. Jej klosz będzie stanowić ciekawą dekorację salonu czy sypialni. Nie można jednak zapominać, że lampa będzie też praktycznym sprzętem. Doświetli i rozświetli każde wnętrze.

Lampa wisząca jednopłomienna Irun wykonana jest z mosiądzowanego metalu oraz szkła. Oprawa wisi na cienkim kablu, który prosto zamontować u sufitu. Model ten przeznaczony jest na jedną żarówkę.

Jednopłomienna lampa Irun będzie doskonałą dekoracją w salonie, kuchni, jadalni, sypialni, gabinecie. Zawisnąć może nad stołem, biurkiem, kuchennym blatem, łóżkiem, toaletką. W tych wnętrzach może być uzupełniona eleganckimi modelami stołowymi lub podłogowymi.

Prezentowany model utrzymany jest w ciemnych barwach. Klosz wykonany jest ze szkła barwionego na czarno. Ciemne barwy klasycznej lampy pozwalają ją również zaprosić do wnętrz industrialnych i loftowych.

Oprawa stanowi część kolekcji klasycznego oświetlenia w eleganckim wydaniu. Lampa Irun dostępna jest również w innych odcieniach.